Eko – Pralnia

Ekologiczna Pralnia AZZURRO® jest przyjazna środowisku.

 

Eko fakty

Od początku istnienia firmy zależy nam na rozwiązaniach, które nie tylko zapewniają rzetelne usługi, ale są również bezpieczne dla środowiska. Temat ekologii traktujemy poważnie i z dumą możemy powiedzieć, że rozpoczynając swoją działalność w 1994 roku, Ekologiczna Pralnia AZZURRO® była pierwszą ekologiczną pralnią działającą w Bielsku-Białej.

Jako pionierzy wśród lokalnych eko pralni nie przemilczamy faktu, że w procesie prania i czyszczenia powstają substancje szkodliwe, które mogą negatywnie wpłynąć na nasze otoczenie. Czyszczenie chemiczne jest niestety niemożliwe bez użycia chemii, a żadna maszyna piorąca nie pracuje nie zużywając energii i wody. To fakty, o których wiedzą wszyscy, chociaż niektóre firmy o nich nie wspominają.

Nie chcemy używać wyrazu „ekologiczny” w charakterze modnego sloganu marketingowego. Podchodzimy do tematu w sposób praktyczny i realny. Po prostu stosujemy ekoefektywną technologię, która z naszego punktu widzenia jest właściwa i skuteczna.

Czy pralnia to brudny interes?

Stawiamy na nowoczesne, przyjazne dla środowiska rozwiązania technologiczne, w maksymaly sposób zmniejszące przedostawanie się do ekosystemu szkodliwych środków, oszczędzając przy tym wodę i energię elektryczną. Na tym własnie opiera się cykl pracy Ekologicznej Pralni AZZURRO®.

Nasze urządzenia posiadają specjalnie zaprojektowany system wentylacyjno – filtrujący, który zapobiega zanieczyszczaniu powietrza i spełnia wszystkie normy ekologiczne.

Maszyny – zgodne z obowiązującymi atestami, umożliwiają pranie w niższch temperaturach dzięki czemu są bezpieczne dla tkanin i jednocześnie zużywają mniej energii elektrycznej. Stosujuemy nietoksyczne i łatwo rozkładalne środki czyszczące spełniające wymogi polskich norm, a praca maszyn jest zoptymalizowana pod kątem zużycia wody.

 

Korzystając z usług Ekologicznej Pralni AZZURRO® pomagasz nam dbać o środowisko.