Nowoczesna technologia

Dwukąpielowy cykl czyszczenia (pranie wstępne i zasadnicze) sprawia, że odzież jest czyszczona bardzo dokładnie.

Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu renomowanych producentów, między innymi włoskiego lidera na rynku urzadzeń wysokiej klasy – firmy REALSTAR.

Proces czyszczenia jest w całości sterowany przez komputer, więc nie ma miejsca na błędy.

Wysokiej jakości środki piorące są dobierane odpowiednio do rodzaju czyszczonych tkanin.
Wszystkie maszyny są atestowane, przechodzą okresowe kontrole jakości i są pod stałym nadzorem serwisu.

Wieloletnie doświadczenie

Lata pracy pomogły nam nie tylko zrozumieć, ale i wprowadzić w życie jedną z najważniejszych dla klienta spraw – właściwą relację między jakością i ceną.

To nieprawda, że wysokiej jakości usługa musi być droga. Można ją wykonać w atrakcyjnej cenie – robimy tak od lat, dzięki czemu liczba naszych stałych klientów wzrasta.

Początki firmy sięgają roku 1994. Przez cały okres działalności utrzymujemy wysoki  standart usług i śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w czyszczeniu chemicznym i praniu wodnym.

Fachowa obsługa

Wykwalifikowana kadra, to rezultat starannej i wieloletniej selekcji. Dzięki zatrudnionym fachowcom możemy utrzymać wysoką jakość i wiemy, że nasi klienci mogą im zaufać.

Zwłaszcza w pracach wymagających precyzji oraz dokładności, np. ręcznym prasowaniu (a tylko takie stosujemy ponieważ jest bezpieczne dla struktury tkanin) nasi klienci mogą liczyć na doświadczone i przeszkolone osoby.

Warto też wspomnieć o roztargnionych klientach, którzy zostawiali w kieszeniach oddanych do czyszczenia rzeczy spore sumy gotówki, karty kredytowe, itp. Przedmioty te zawsze wracały do właścicieli, co świadczy o uczciwości naszych pracowników.