Czyszczenie sukien ślubnych – specjalność Ekologicznej Pralni AZZURRO®

Szanujmy wspomnienia

Suknia ślubna to jeden z największych skarbów w garderobie kobiety. Nie tylko dlatego, że jest to zakup kosztowny, ale również ze względu na emocje, jakie wzbudza i wspomnienia, które przywołuje. Warto więc szczególnie zadbać, żeby taki skarb zachować w nienagannym stanie przez jak najdłuższy czas.

Tylko od fachowego czyszczenia i odpowiedniego przechowywania zależy, czy ta delikatna i tak osobista kreacja przetrwa, czy też straci swój blask i odejdzie w niepamięć jak niechciane i zaniedbane wspomnienie.

Zarówno zwolenniczki wspomnień, jak i osoby trochę mniej sentymentalne, czyli planujące sprzedaż sukni ślubnej, powinny zdecydować się na czyszczenie jak najszybciej po ślubie, aby zapobiec utrwaleniu się plam. Nawet początkowo niewidoczne plamy np. pot, z czasem pozostawią ślady, które później mogą być bardzo trudne do usunięcia.

Jak czyścimy

Zanim przystąpimy do czyszczenia oceniamy stopień zabrudzenia, rodzaj materiału i rodzaj dodatków. W przypadku materiałów wrażliwych, z których wykonane są suknie pozwala to na odpowiedni dobór sposobu czyszczenia i zastosowanie właściwych środków.

Po czyszczeniu wstępnym i zasadniczym każda suknia jest poddana kontroli jakości, czyli jeszcze raz sprawdzana i w razie konieczności czyszczenie zostaje powtórzone.

Ręczne prasowanie – odpowiednie dla delikatnych tkanin i pakowanie kończy cały cykl usługi.

Ekologiczna Pralnia Azzurro® spejalizuje się w profesjonalnym czyszczeniu sukien ślubnych.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług osoby indywidualne oraz wypożyczalnie i salony sukien ślubnych.